Programa FLEXIÓ VERBAL 2017
DIVENDRES 18
19:00h ISA I MARIANNE. TALLER PER A XIQUETS I XIQUETES
20:00h AGUSTIN I DOLO. CONTACONTES
20:40h MOVIMENT PER LA PAU : REFUGIADOS Y DESPLAZADOS
21:05h EMBRUJO FLAMENCO
21:30h MORGANA. MUSICA
21:45h CURT- PRODUCCIONS AUDIOVISUALS ESCOLARS
21:50h MÚSICA AMB M. ANGELES I PEPE
22:10h VÍDEO DE SOS TEATRE
22:20h ETC. ESCOLA DE TEATRE COMARCAL
22:45h CURT DOCUMENTAL AMADEM
22:50h PEPU SULÉ. RECITAL FRONDOSO
23:15h CURT- PRODUCCIONS AUDIOVISUALS ESCOLARS
23:20h BEATRIZ GIOVANNA RAMIREZ. POESIA
23:45h FANNY ”CANÇONS INTERPRETADES AMB EL COR”
00:10h TÍTERES DEL TEMPS. Poemusic canteao. PAU SOLER (VEU), PEPEPOTAMO I MAITE AHUIR (BALLS I COROS INTERGALÀCTICS)
00:35h CONCERT DE DEMOLICIONES CONSTRUCTIVAS
01:00h CONCERT DE JEAN JASS
01:25 h EL INVISIBLE. MUSICA
01.45 h CORTO CRONICAS DE UN SUEÑO.DE JOSE MARIA PASTOR MONSONÍS
02:05 h CONCIERTO DE JUAN JOSÉ FERNÁNDEZ
02:25h TRAILER “ELS FILS DEL TAULER” EL DOCUMENTAL S`ESTRENARA A GINER. .DIR JOSETE GAYA. PRODUCCION COLECTIVO MIRADA
———————————————————————————-
DISSABTE 19
19.00h ROBERTO ROSELLO – TALLER PER A XIQUETS I XIQUETES
19:50h NINA BAUXAULI- MARIO RUIZ- MIQUEL MATOSES. RECITAL POESIA
20.15 PEDRO AYALA: POEMAS PROPIOS
20:30h MARIANNE I MAJO / POEMES DEL LLIBRE VIDES PLANES DE MARIA IBARS
20:55h EN VEU DE DONA: DE POEMES I RELATS. ISA AYALA I ANGELA ALVAREZ. MUSICA: IRENE I SARA
21:20h CREATOR – BALLS POPULARS
21:35h TRAILER DOCUMENTAL DIALOGOS CON LA NATURALEZA.CONSTRUYENDO PUENTES DE VIDA. DE PAU SOLER I ALEXANDER RINCÓN.
21:40h POESÍA DE ÁNGEL REBOLLAR
22:00h GRUPO DE TEATRO
22.15 CURT DE CARLOS – TRIANGULO MORTAL
22:20h MOONMAMAS.CHARLA CON EUBRENDA I MARIAJO. CORTO JOSETE GAYA.
22:40h PASE DE DIAPOSITIVES «PINTANT LA LLUM» DE CHORNI
22:50h VICENT BALAGUER. POESIA
23:00h ACTUACIÓN DE LA ESCUELA DE DANZA DE MARIA ÁNGELES SIGNES
23:20h POESÍA DE ELVIRA JARDINES
23:40h POESÍA DE MIGUEL MULET. POESIA.
00:00h «LA LLAMADA» / TEATRO HIROSHIMA / DE PRODUCTION TEATRE
00:35h MUT I MONA
01:00h PRODUCCIONS AUDIOVISUALS ESCOLARS
01:10h EL COHEN DE BENISSA
01:20h VIA LLIURE
01:45.h CURRO BANTON THE BLESSED / MÚSICA REGGAE
02.10h CORTO DOCUMENTAL «OLAS EN CONSTRUCCION»
DE GONZALO BLANCO. MARC BLANC PRODUCCIONES
2.30 H CURT IMATGES SUBMARINES. RAFA MARTOS