DIVENDRES 18

19:00h ISA I MARIANNE. TALLER PER A XIQUETS I XIQUETES

20:00h AGUSTIN I DOLO. CONTACONTES

20:40h MOVIMENT PER LA PAU : REFUGIADOS Y DESPLAZADOS

21:05h EMBRUJO FLAMENCO

21:30h MORGANA. MUSICA

21:45h CURT- PRODUCCIONS AUDIOVISUALS ESCOLARS

21:50h MÚSICA AMB M. ANGELES I PEPE

22:10h VÍDEO DE SOS TEATRE

22:20h ETC. ESCOLA DE TEATRE COMARCAL

22:45h CURT DOCUMENTAL AMADEM

22:50h PEPU SULÉ. RECITAL FRONDOSO

23:15h CURT- PRODUCCIONS AUDIOVISUALS ESCOLARS

23:20h BEATRIZ GIOVANNA RAMIREZ. POESIA

23:45h FANNY ”CANÇONS INTERPRETADES AMB EL COR” 

00:10h TÍTERES DEL TEMPS. Poemusic canteao. PAU SOLER (VEU), PEPEPOTAMO I MAITE AHUIR (BALLS I COROS INTERGALÀCTICS)

00:35h CONCERT DE DEMOLICIONES CONSTRUCTIVAS

01:00h CONCERT DE JEAN JASS

01:25 h EL INVISIBLE. MUSICA
01.45 h CORTO CRONICAS DE UN SUEÑO.DE JOSE MARIA PASTOR MONSONÍS

02:05 h CONCIERTO DE JUAN JOSÉ FERNÁNDEZ 
02:25h TRAILER “ELS FILS DEL TAULER” EL DOCUMENTAL S`ESTRENARA A GINER. .DIR JOSETE GAYA. PRODUCCION COLECTIVO MIRADA

———————————————————————————-

DISSABTE 19

19.00h ROBERTO ROSELLO – TALLER PER A XIQUETS I XIQUETES

19:50h NINA BAUXAULI- MARIO RUIZ- MIQUEL MATOSES. RECITAL POESIA
20.15 PEDRO AYALA: POEMAS PROPIOS

20:30h MARIANNE I MAJO / POEMES DEL LLIBRE VIDES PLANES DE MARIA IBARS

20:55h EN VEU DE DONA: DE POEMES I RELATS. ISA AYALA I ANGELA ALVAREZ. MUSICA: IRENE I SARA

21:20h CREATOR – BALLS POPULARS

21:35h TRAILER DOCUMENTAL DIALOGOS CON LA NATURALEZA.CONSTRUYENDO PUENTES DE VIDA. DE PAU SOLER I ALEXANDER RINCÓN.

21:40h POESÍA DE ÁNGEL REBOLLAR

22:00h GRUPO DE TEATRO
22.15 CURT DE CARLOS – TRIANGULO MORTAL

22:20h  MOONMAMAS.CHARLA CON EUBRENDA I MARIAJO. CORTO JOSETE GAYA.

22:40h PASE DE DIAPOSITIVES “PINTANT LA LLUM” DE CHORNI

22:50h VICENT BALAGUER. POESIA

23:00h ACTUACIÓN DE LA ESCUELA DE DANZA DE MARIA ÁNGELES SIGNES

23:20h POESÍA DE ELVIRA JARDINES

23:40h POESÍA DE MIGUEL MULET. POESIA. 

00:00h “LA LLAMADA” / TEATRO HIROSHIMA / DE PRODUCTION TEATRE

00:35h MUT I MONA

01:00h PRODUCCIONS AUDIOVISUALS ESCOLARS

01:10h EL COHEN DE BENISSA 

01:20h VIA LLIURE 

01:45.h CURRO BANTON THE BLESSED / MÚSICA REGGAE

02.10h CORTO DOCUMENTAL “OLAS EN CONSTRUCCION”
DE GONZALO BLANCO. MARC BLANC PRODUCCIONES

2.30 H CURT IMATGES SUBMARINES. RAFA MARTOS